90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Arka Bölgesi Açık Seksi Siyah Deri Fantazi Mini Elbise

Vixson Arka Bölgesi Açık Seksi Siyah Deri Fantazi Mini Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Arka Bölgesi Açık Seksi Siyah Deri Fantazi Mini Elbise
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Arka Bölgesi Açık Seksi Siyah Deri Fantazi Mini Elbise
Baştan çıkarıcı göründüğü kadar cildinizinde dostu olan Vixson arka bölgesi açık seksi siyah deri fantazi deri fantazi mini sizi harika hissettirecek.

Diğer harika ürünlerimiz gibi üzerinde mükemmel ayrıntılar barındıran Vixson arka bölgesi açık seksi siyah deri fantazi deri fantazi mini'yi hemen sipariş vererek kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise (Bu Ürüne Çorap Dahil Değildir)


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Arka Bölgesi Açık Seksi Siyah Deri Fantazi Mini Elbise modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Arka Bölgesi Açık Seksi Siyah Deri Fantazi Mini Elbise, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0127 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Arka Bölgesi Açık Seksi Siyah Deri Fantazi Mini Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0127" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Seksi Elbiseler ve Takımlar

Tükendi-