Vixson Arkası Açık Beyaz Fantazi Gecelik

Vixson Arkası Açık Beyaz Fantazi Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Sadeliğin,pozitifliğin rengi ile Vixson arkası açık beyaz fantazi gecelik sizler için imal edildi. Vixson'un seksi ürünlerinden biri olan Vixson arkası açık beyaz fantazi gecelik şıklığının yanı sıra cilt dostu kumaştan üretilmiştir.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik ve 1 Adet G-String + ÇORAP HEDİYEMİZDİR !


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Arkası Açık Beyaz Fantazi Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Arkası Açık Beyaz Fantazi Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0300 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
44,33 TL   %10
39,90 TL
--Tükendi--