90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Arkası Açık Seksi Siyah Trasparan Gecelik

Vixson Arkası Açık Seksi Siyah Trasparan Gecelik
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Arkası Açık Seksi Siyah Trasparan Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Gecelik modelleri içerisindeki bu fevkalade ürünümüz sizler için özel olarak imal edilmiştir.Arka bölgesi açık durumdaki ürünümüz seksiliğini en üst seviyeye çıkartmayı başarmıştır. fantazi iç giyim içerisinde bulunan gecelik modelleri rahatlık ve görselliğin bir arada bulunduğu ürünlerdendir, bu ürünler gerek kumaş kalitesi olarak cilt dostu gerekse görsellik olarak baştan çıkartıcı durumdadır.

Gecelik modelleri içerisinden kendinize uygun ürünü seçerken sadece görselliğine bakmayız çünkü gecelikler fantazi kullanımının yanı sıra rahat bir uyku için önemli bir unsurdur bu yüzden gecelik modelleri içinden alınacak ürün kumaş kalitesi olarak da incelenmeli bu hususa çok önem verir ve likralı ürünleriyle, cilt dostu kumaşlarıyla sizleri düşünür.

Ürün İçeriği:1 Adet Gecelik Ve 1 Adet G-String

 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Arkası Açık Seksi Siyah Trasparan Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Arkası Açık Seksi Siyah Trasparan Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0371 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Arkası Açık Seksi Siyah Trasparan Gecelik ürünü faturada "Vixson VN-0371" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-