Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Arkası Açık Siyah Seksi Transparan Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Arkası Açık Siyah Seksi Transparan Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Arkası Açık Siyah Seksi Transparan Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Sizin için önemli bir gece olacak ama ne giyeceğinizi bilemiyorsanız Arkası açık siyah seksi transparan babydoll tam sizin istediğiniz bir ürün.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet G-String + SİYAH JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! 

 


Vixson markasının bu Vixson Arkası Açık Siyah Seksi Transparan Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Arkası Açık Siyah Seksi Transparan Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0314 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Arkası Açık Siyah Seksi Transparan Babydoll ürünü faturada "Vixson VN-0314" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.