90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Arkası Açık Süper Seksi Vücut Çorabı

Vixson Arkası Açık Süper Seksi Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Arkası Açık Süper Seksi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Arkası Açık Süper Seksi Vücut Çorabı
İnce ince işlenmiş tasarımı ile Vixson arkası açık süper seksi vucüt çorabı sizler için ideal ürün.Gece partnerinize sürpriz yapmak için daha fazla beklemeyin.

Hemen Vixson arkası açık süper seksi vucüt çorabını sipariş edebilir kapınıza kadar özel paket içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Tek Parça Vücut Çorabı 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Arkası Açık Süper Seksi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Arkası Açık Süper Seksi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0296 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Arkası Açık Süper Seksi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0296" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi-