Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Askılı Deri Seksi Çekici Mini Elbise
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Askılı Deri Seksi Çekici Mini Elbise
İşte kelimelerin kifayetsiz kaldığı ürünlerimizden biri daha,baştan çıkarıcı Vixson askılı deri seksi çekici mini elbise fantazi zamanlarında sizin en önemli sihiriniz olacak.

Vixson askılı deri seksi çekici mini elbise 'yi sipariş ederek özel paket olarak kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Askılı Deri Seksi Çekici Mini Elbise modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Askılı Deri Seksi Çekici Mini Elbise, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0123 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Askılı Deri Seksi Çekici Mini Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0123" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.