Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Ateşli Fantazi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Sexi kıyafetler içerisindeki bu harika ürünümüz kelepçeleri ile beraber tam bir uyum yakalamış durumda, tamamen fantazi kullanıma uygun olan ürün en sexi kıyafetler içerisinde yerini aldı.Ürünün arka kısmının kalça üzerindeki kurdele ayrıntısı ürünü çok daha seksi hale getirmiş durumda.
 
Ürün İçeriği :1 Adet Elbise + 1 Adet Kelepçe

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Ateşli Fantazi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Ateşli Fantazi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Ateşli Fantazi Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0479 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Ateşli Fantazi Body ürünü faturada "Vixson VN-0479" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.