Vixson Balık Ağı Desenli Seksi Kırmızı Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Balık Ağı Desenli Seksi Kırmızı Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Balık Ağı Desenli Seksi Kırmızı Fantazi Vücut Çorabı
Ön bölgesindeki kurdele ayrıntıları ile daha hoş bir görünüm kazanmış olan Vixson balık ağı desenli seksi kırmızı fantazi vücut çorabı sizi çok daha fevkalade gösterecek bir ürün. Vixson balık ağı desenli seksi kırmızı fantazi vücut çorabı'nı hemen sipariş vererek gizli paket içerisinde kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Vücut Çorabı (Bu Ürüne Külot Dahil Değildir)


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Balık Ağı Desenli Seksi Kırmızı Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Balık Ağı Desenli Seksi Kırmızı Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0341 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Tükendi-