90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet

Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Tek bir parçadan oluşan fakat alt ve üst olarak iki parça halinde görülen sexi kıyafetlerde yerini alan bu ürünümüz gecelerinize hareket getirmeye hazır halde. Yarı açık göğüs sütyeni ile göğüslerinizin çok daha seksi bir halde olmasını sağlayan ve alt kısmında bulunan özel bölgesi açık tanga ile beraber oldukça baştan çıkartıcı hale gelen bu ürünümüze sahip olarak farklı deneyimi yaşayabilirsiniz.
 
 
Ürün İçeriği:1 Adet Sexi Kıyafet
 

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0593 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet ürünü faturada "Vixson VN-0593" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-