Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet

Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Tek bir parçadan oluşan fakat alt ve üst olarak iki parça halinde görülen sexi kıyafetlerde yerini alan bu ürünümüz gecelerinize hareket getirmeye hazır halde. Yarı açık göğüs sütyeni ile göğüslerinizin çok daha seksi bir halde olmasını sağlayan ve alt kısmında bulunan özel bölgesi açık tanga ile beraber oldukça baştan çıkartıcı hale gelen bu ürünümüze sahip olarak farklı deneyimi yaşayabilirsiniz.
 
 
Ürün İçeriği:1 Adet Sexi Kıyafet
 

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Baştan Çıkartıcı Seksi Kıyafet, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0593 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-