Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Beyaz Dantelli Seksi Gelin Sütyen Ve Külot Takımı

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Vixson markasına ait Vixson Beyaz Dantelli Seksi Gelin Sütyen Ve Külot Takımı modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Vixson markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Vixson Beyaz Dantelli Seksi Gelin Sütyen Ve Külot Takımı modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Vixson markasına ait Vixson Beyaz Dantelli Seksi Gelin Sütyen Ve Külot Takımı model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Evlilikteki ilk gecelerini tekrar hatırlamak isteyen çiftler için harika bir ürün olan Vixson beyaz dantelli seksi gelin sütyen ve külot takım

Ürün İçeriği:1 Adet Fantazi Külot ve 1 Adet Sütyen  + ÇORAP HEDİYEMİZDİR ! (Ürüne Duvak Dahil Değildir)

 


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0405 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Beyaz Dantelli Seksi Gelin Sütyen Ve Külot Takımı ürünü faturada "Vixson VN-0405" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.