Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Beyaz Fantezi Dantelli Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Tek parçadan oluşan beyaz renkteki seksi giyim ürünümüz tanga kısmındaki dantelli motifleri ile fazlasıyla dikkat çekmektedir.Beyaz renkteki ürünümüz standart beden ölmülerinde olup small ve medium arası giyen kullanıcılara rahatlıkla olmaktadır.

Ürünü hemen sipariş vermek için sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Seksi BodyDünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Beyaz Fantezi Dantelli Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Beyaz Fantezi Dantelli Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Beyaz Fantezi Dantelli Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0788 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Beyaz Fantezi Dantelli Body ürünü faturada "Vixson VN-0788" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.