90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Beyaz Seksi Tasarım Fantazi iç Giyim

Vixson Beyaz Seksi Tasarım Fantazi iç Giyim
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Beyaz Seksi Tasarım Fantazi iç Giyim
Fantazi elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni fantazi elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Beyaz Seksi Tasarım Fantazi iç Giyim

Birçok bölgesinde bulunan kurdeleleri ile çok şık bir görünüm kazanmış olan Vixson beyaz seksi tasarım fantazi iç giyim sitemiz içerisindeki önemli ürünler bir tanesidir.Vixson beyaz seksi tasarım fantazi iç giyimi anında sipariş ederek kapınıza kadar özel paket içerisinde getirtebilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Elbise

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz fantazi elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim fantazi elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Beyaz Seksi Tasarım Fantazi iç Giyim modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Beyaz Seksi Tasarım Fantazi iç Giyim, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0408 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Beyaz Seksi Tasarım Fantazi iç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0408" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-