Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Beyaz Transparan Seksi Kurdeleli Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Beyaz Transparan Seksi Kurdeleli Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Beyaz Transparan Seksi Kurdeleli Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Göğüs kısmında bulunan uzun kurdelesi ile çok şık görünüm kazanmış olan seksi gecelik tam sizin geceleriniz için özel olarak üretildi.Yalnızca seksi görüntüsü ile değil kumaş kalitesi ile de dikkat çeken fantazi gecelik modelimizi hemen sipariş verebilirsiniz, ayrıca ürünümüz siyah rengide sitemizde mevcuttur.

Ürün İçeriği:1 Adet Gecelik + 1 Adet Tanga 

Vixson markasının bu Vixson Beyaz Transparan Seksi Kurdeleli Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Beyaz Transparan Seksi Kurdeleli Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0786 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Beyaz Transparan Seksi Kurdeleli Babydoll ürünü faturada "Vixson VN-0786" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.