Vixson Bordo Renk Puantiyeli Destekli Sütyen Takım

Vixson Bordo Renk Puantiyeli Destekli Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Vixson markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Vixson Bordo Renk Puantiyeli Destekli Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Vixson markasının Vixson Bordo Renk Puantiyeli Destekli Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


İç giyim ürünlerine en çok yakışan renklerden biri de bordo rengidir. Görselde de gördüğünüz gibi puantiyeli beyaz noktalar ile daha da renklendirilmiş sütyen ve külot takımı ile kendinizi içinde daha da rahat hissedeceksiniz.

Alt ve üst olarak 2 parça ile size ulaştırılacak olan bu modeli sipariş edebilir ve kısa sürede sahip olabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği:1 Adet Destekli Sütyen + 1 Adet Külot
 


renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Bordo Renk Puantiyeli Destekli Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-6012 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
33,22 TL   %10
29,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün