Vixson Boyundan Bağlı Vixsolette Halkalı Bralet Aksesuarı

Vixson Boyundan Bağlı Vixsolette Halkalı Bralet Aksesuarı
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Boyundan Bağlı Vixsolette Halkalı Bralet Aksesuarı

Bayanlar için iç giyim ürünleri çok farklı bir anlam ve kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sütyenlerin bayanlar arasında farklı bir yeri bulunmaktadır. Bütün iç giyim ürünleri için kullanımlarına yönelik birçok farklı aksesuar bulunduğu gibi sütyenler içinde farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanı Sütyen Askısıdır. Bu konuda # markasının ürettiği Vixson Boyundan Bağlı Vixsolette Halkalı Bralet Aksesuarı modeli Sütyen Askısı aksesuarı bayanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Vixson markası özellikle ürettiği Sütyen Askısı gibi iç giyim aksesuar ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış bir markadır.


Göğüs arasındaki 3 şerit şeklinde tasarımı gerçekleşen bralet ürünümüz, parlak metal askesuarlar ile birleştirilmiştir.  İyi bir göğüs dekoltesi için ihtiyacınız olan ürünlerden biri oldukça uygun fiyatıyla sitemiz üzerinde satıştadır.

Ürün İçeriği:1 Adet Bralet Aksesuar ( Mankenin üzerindeki beyaz ürün dahil değildir.) 
 


Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisi altında satışa sunduğumuz Vixson markasına ait Vixson Boyundan Bağlı Vixsolette Halkalı Bralet Aksesuarı Sütyen Askısını en iyi ve en uygun fiyata sadece icigiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Boyundan Bağlı Vixsolette Halkalı Bralet Aksesuarı, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-9004 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Boyundan Bağlı Vixsolette Halkalı Bralet Aksesuarı ürünü faturada "Vixson VN-9004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.