Vixson Büyük Beden Kırmızı Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Kırmızı renginin şehvet dolu çekiciliği ile birleşen danteller ve transparan gecelik görünümü partnerinizin kalp atışlarını hızlandıracak.Ürünümüz içeriği iki parçadan oluşmakta ve çorap ve mankenin boynunda bulunan takı dahil olmamaktadır. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik + ÇORAP HEDİYEMİZDİR ! ( Boyun Takısı Dahil Değildir)Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Büyük Beden Kırmızı Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Büyük Beden Kırmızı Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

XLarge, S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0595 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
77,67 TL   %10
69,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün