90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Büyük Beden Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Külot

Vixson Büyük Beden Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Külot
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Büyük Beden Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Külot
Fantazi külotlar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni fantazi külot modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Büyük Beden Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Külot

Dantel işlemeleri ve şık tasarımı ile gecenize heyecan verecek bir ürün olan Vixson büyük beden özel bölgesi açık seksi fantazi külot tam sizin ateşinize göre.

Vixson büyük beden özel bölgesi açık seksi fantazi külot ile partnerinize bir sürpriz yapın.

Ürün İçeriği: 1 Adet G-String

 

Fantazi külotlar, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson fantazi külotlar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Büyük Beden Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Külot modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Büyük Beden Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Külot, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0444 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Büyük Beden Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Külot ürünü faturada "Vixson VN-0444" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-