Vixson Büyük Beden Seksi Dantelli Fantazi Gecelik

Vixson Büyük Beden Seksi Dantelli Fantazi Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Her vücuda uygun ürünleri markamız içerisinde bulabileceğinizi söylemiştik,hem birinci sınıf malzemesiyle hemde fevkalede görünüşüyle dikkat çeken Vixson büyük beden seksi dantelli fantazi gecelik siz değerli müşterilerimiz için satışa sunuldu.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik ve 1 Adet G-String

 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Büyük Beden Seksi Dantelli Fantazi Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Büyük Beden Seksi Dantelli Fantazi Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0427 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
54,44 TL   %10
49,00 TL
--Tükendi--