Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Babydoll

Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Şehvetin tavan yapmasına hazırlanın Vixson büyük beden seksi fantazi babydoll'a bu gerçekleşecek. Anında sipariş vererek Vixson büyük beden seksi fantazi babydoll'a sahip olun ve unutulmaz gecenize başlayın.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik ve 1 Adet G-String


Vixson markasının bu Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0442 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
66,56 TL   %10
59,90 TL
--Tükendi--