Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Takım

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Takım olağanüstü göz kamaştırıcı bir ürün , kelepçesiyle ve g string ile mükemmelliğini tamamlamış olan Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Takım.

Ürün İçeriği : 1 Adet Sexi kıyafet +1 Adet G String + 1 Adet  Kelepçe + (Çorap Dahil Değildir)


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Takım modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Takım modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0489 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Büyük Beden Seksi Fantazi Takım ürünü faturada "Vixson VN-0489" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.