Vixson Büyük Beden Seksi Tasarım Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Büyük Beden Seksi Tasarım Fantazi Vücut Çorabı
Büyük Beden Vücut Çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Büyük Beden Seksi Tasarım Fantazi Vücut Çorabı
Vixson büyük beden seksi tasarım fantazi vücut çorabı gecelerinizin daha ateşli geçmesi için büyük bir etken.Hemen sipariş verip Vixson büyük beden seksi tasarım fantazi vücut çorabı adresinize kadar getirtebilirsiniz. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Vücut Çorabı (Bu Ürüne Külot Dahil Değildir)
Büyük beden vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson Büyük beden vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Büyük Beden Seksi Tasarım Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan ürünün Vixson Büyük Beden Seksi Tasarım Fantazi Vücut Çorabı, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0434 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

55,44 TL   %10
49,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün