Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Büyük Fileli Beyaz Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Büyük Fileli Beyaz Vücut Çorabı
Boydan boya kale fileleri ile üretilmiş bir vücut çorabı modelimiz olan beyaz renkli ürün uygun fiyatı ve Vixson kalitesi ile satışta.İçerisinde kendinizi çok daha seksi hissedeceğiniz seksi ürünü kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Vücut Çorabı ( Tanga ve Göğüs ucu kapatıcılar dahil değildir)Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Büyük Fileli Beyaz Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Büyük Fileli Beyaz Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0836 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Büyük Fileli Beyaz Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0836" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.