Vixson Çapraz Şeritli Vixsolette Bralet Aksesuarı

Vixson Çapraz Şeritli Vixsolette Bralet Aksesuarı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Çapraz Şeritli Vixsolette Bralet Aksesuarı

Bayanlar için iç giyim ürünleri çok farklı bir anlam ve kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sütyenlerin bayanlar arasında farklı bir yeri bulunmaktadır. Bütün iç giyim ürünleri için kullanımlarına yönelik birçok farklı aksesuar bulunduğu gibi sütyenler içinde farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanı Sütyen Askısıdır. Bu konuda # markasının ürettiği Vixson Çapraz Şeritli Vixsolette Bralet Aksesuarı modeli Sütyen Askısı aksesuarı bayanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Vixson markası özellikle ürettiği Sütyen Askısı gibi iç giyim aksesuar ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış bir markadır.


Baklava deseni diye tabir edebileceğimiz üst bölümü ürünü oldukça estetik gösteriyor. Ürünün yine üst bölümünde küçük metal halkalar kullanılmıştır, göğüs altında kalan bölümde ise daha büyük bir metal halka tercih edilmiştir.

Ürün İçeriği: 1 Adet Bralet Aksesuar (Fileli hırka dahil değildir.)

 


Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisi altında satışa sunduğumuz Vixson markasına ait Vixson Çapraz Şeritli Vixsolette Bralet Aksesuarı Sütyen Askısını en iyi ve en uygun fiyata sadece icigiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Çapraz Şeritli Vixsolette Bralet Aksesuarı, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-9008 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

33.22 TL   %10
29,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!