Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Çizgili Desteksiz Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Siyah renkteki bu ürünümüz aşağı doğru inen beyaz çizgileri ile iyi bir tasarıma sahip olmuştur.  Desteksiz sütyen olarak tarif edebileceğmiz üst parçaya yine çizgi desenli külot eşlik ediyor.

Kurdele ile daha da çekici hale gelmiş olan sütyen 80,85,90,95 beden çeşitleri ile satın alınabilir. 
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Desteksiz Sütyen + 1 Adet Külot
 


Bayanların beğenisini kazanmış olan Vixson markasının bu Vixson Çizgili Desteksiz Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Vixson markasının Vixson Çizgili Desteksiz Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Çizgili Desteksiz Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-6005 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Çizgili Desteksiz Sütyen Takım ürünü faturada "Vixson VN-6005" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.