Vixson Çizgili Fileli Cezbedici Erotik Gecelik

Vixson Çizgili Fileli Cezbedici Erotik Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Tutkulu bir gece yaşanamanız için ve rahat uyku için doğru ürün olan Vixson çizgili fileli cezbedici seksi gecelik size uygun.Vixson adı altındaki bu enfes ürün hem birinci kalite malzemeden hemde sağlıklı,cilt dostu kumaştan üretilmiştir.

 

Ürün İçeriği: 1 Adet Tek Parça Gecelik  

 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Çizgili Fileli Cezbedici Erotik Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Çizgili Fileli Cezbedici Erotik Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0273 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
44,33 TL   %10
39,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün