Vixson Dantel işlemeli Askılı Fantazi Babydoll Seti

Vixson Dantel işlemeli Askılı Fantazi Babydoll Seti

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Dantel işlemeli Askılı Fantazi Babydoll Seti Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Dantel işlemeli Askılı Fantazi Babydoll Seti modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


İnce kaliteli malzemeden üretilen cilde dost Vixson dantel işlemeli askılı fantazi babydoll seti çok seksi görüntüsüyle sizleri bekliyor. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet G-String

 


Vixson markasının bu Vixson Dantel işlemeli Askılı Fantazi Babydoll Seti model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Dantel işlemeli Askılı Fantazi Babydoll Seti, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0275 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-