Vixson Dantel işlemeli Jartiyer Ve G-string Seti

Vixson Dantel işlemeli Jartiyer Ve G-string Seti

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Dantel işlemeli jartiyer kırmızı, beyaz ve siyah olarak üç renk alternatifi ile sizlere sunulmuştur, ayrıca jartiyer modelimizin beyaz renginde xlarge, 2xlarge ve 3xlarge olarak beden seçimleri mevcut durumdadır, modelimizin kırmızı renginde ise yalnızca 2xlarge beden alternatifi mevcuttur.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Jartiyer ve 1 Adet Tanga + ÇORAP HEDİYEMİZDİR !

Vixson markasının Vixson Dantel işlemeli Jartiyer Ve G-string Seti modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının Vixson Dantel işlemeli Jartiyer Ve G-string Seti modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

XLarge, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Beyaz, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0269 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
27,67 TL   %10
24,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün