Vixson Dantel İşlemeli Jartiyer ve G-String Seti

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Dantel işlemeli jartiyer kırmızı, beyaz ve siyah olarak üç renk alternatifi ile sizlere sunulmuştur, ayrıca jartiyer modelimizin beyaz renginde xlarge, 2xlarge ve 3xlarge olarak beden seçimleri mevcut durumdadır, modelimizin kırmızı renginde ise yalnızca 2xlarge beden alternatifi mevcuttur.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Jartiyer ve 1 Adet Tanga + ÇORAP HEDİYEMİZDİR !

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde Vixson markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Vixson Dantel İşlemeli Jartiyer ve G-String Seti modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

XLarge, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0269 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
27,67 TL   %10
24,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün