Vixson Dantelli Askısız Seksi Fantazi Siyah Babydoll

Vixson Dantelli Askısız Seksi Fantazi Siyah Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Dantelli Askısız Seksi Fantazi Siyah Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Dantelli Askısız Seksi Fantazi Siyah Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Vixson dantelli askısız seksi fantazi siyah babydoll sizin ve partnerinizin olağanüstü bir gece geçirmesini sağlayacak bir ürün.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik ,1 Adet G-String

 


Vixson markasının bu Vixson Dantelli Askısız Seksi Fantazi Siyah Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Dantelli Askısız Seksi Fantazi Siyah Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0279 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
55,44 TL   %10
49,90 TL
--Tükendi--