Vixson Dantelli Beyaz Fantazi Body

Vixson Dantelli Beyaz Fantazi Body
Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Dantelli Beyaz Fantazi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Tek parçadan oluşan dantelli ürünümüz likralı bir dantelli malzemeden üretilmiştir. Görselde göründüğü üzere beyaz renkte bulunan fantazi giyim ürünümüz unutulmaz bir gece için gerekli olan yegane ürünlerden biridir.

Sipariş vermeniz durumunda ürün gizli gönderi olarak aynı gün içerisinde size kargolanır ve bulunduğunuz şehre göre 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir.
 
 
Ürün içeriği: 1 Adet Beyaz Body
 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Dantelli Beyaz Fantazi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Dantelli Beyaz Fantazi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Dantelli Beyaz Fantazi Body, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0926 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Dantelli Beyaz Fantazi Body ürünü faturada "Vixson VN-0926" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.