Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Dantelli Desteksiz Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Desteksiz sütyen ve dantelli külotun birleşimiyle iyi bir takım oluşmuştur. Lacivert renkteki sütyen takımı kategorimiz içerisinde kadınların beğendiği ve tercih ettiği bir ürün takımıdır.

Beden seçenekleri olarak 90,85 80 beden sütyen şeklindedir. Dantelli külotu ise standart beden olup S-M-L giyen kadınlara rahatlıkla olabilmektedir.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Külot + 1 Adet Desteksiz Sütyen
 


Bayanların beğenisini kazanmış olan Vixson markasının bu Vixson Dantelli Desteksiz Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Vixson markasının Vixson Dantelli Desteksiz Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Dantelli Desteksiz Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-6003 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Dantelli Desteksiz Sütyen Takım ürünü faturada "Vixson VN-6003" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.