Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Dantelli Kırmızı Göğüs Bölgesi Açık Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Parlak kırmızı ateşli kumaşı ve dantelli tasarımı ile son derece dikkat çekici olan seksi giyim ürünümüz uygun fiyatı ile Vixson kalitesi ile satışa sunulmuş durumda.Fantazi giyim ürünümüz tek parçadan oluşmaktadır.

Ürün İçeriği:1 Adet Kırmızı Body + 1 Adet Göz Bandı (Çorap Dahil Değildir.)Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Dantelli Kırmızı Göğüs Bölgesi Açık Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Dantelli Kırmızı Göğüs Bölgesi Açık Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Dantelli Kırmızı Göğüs Bölgesi Açık Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0813 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Dantelli Kırmızı Göğüs Bölgesi Açık Body ürünü faturada "Vixson VN-0813" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.