90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Dantelli Pembe Fantazi Body

Vixson Dantelli Pembe Fantazi Body
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Dantelli Pembe Fantazi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Pembe rengi ile birleşen alt tarafı g string şeklinde bulunan fantazi body sıkıcı geçen gecelerinizi hareketlendirmek için üretimi yapılmış ürünlerden biri.

 
Ürün İçeriği:1 Adet Pembe Body 

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Dantelli Pembe Fantazi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Dantelli Pembe Fantazi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Dantelli Pembe Fantazi Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0619 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Dantelli Pembe Fantazi Body ürünü faturada "Vixson VN-0619" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-