Vixson Dantelli Transparan Fantazi Seksi Babydoll Set

Vixson Dantelli Transparan Fantazi Seksi Babydoll Set

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Dantelli Transparan Fantazi Seksi Babydoll Set Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Dantelli Transparan Fantazi Seksi Babydoll Set modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Vixson Dantelli transparan fantazi seksi babydoll set göğüs üzerindeki çiçek desenleriyle, pembe küçük kurdeleleriyle fevkalade bir kombin sağlamış ürünümüzdür.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik ve 1 Adet Tanga

 


Vixson markasının bu Vixson Dantelli Transparan Fantazi Seksi Babydoll Set model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Dantelli Transparan Fantazi Seksi Babydoll Set, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0064 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
49,89 TL   %10
44,90 TL
--Tükendi--