Vixson Dantelli Transparan Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Dantelli Transparan Fantazi Vücut Çorabı

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Dantelli Transparan Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Dantelli Transparan Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorabı modelleri kendisini olduğundan çok daha fazla seksi hissetmek isteyen bayanların tercihleri arasındadır, sitemiz içinde bulunan yüzlerce çeşit vücut çorabı modelleri gerek kumaş kaliteleriyle gerekse görsellikleriyle birinci sınıftır.

Ürün İçeriği: 1 Adet Vücut Çorabı


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Dantelli Transparan Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Dantelli Transparan Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0515 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Dantelli Transparan Fantazi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0515" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.