90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Derin V Modelli Dantelli Body

Vixson Derin V Modelli Dantelli Body
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Derin V Modelli Dantelli Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Vixson derin V modelli dantelli body çicek motifli harika bir üründür aşk kalitenizi yükseltmek için gayet uygundur .Derin V modelli dantelli body partnerinize büyü ektisi yapacak onun size adeta hipnoz edecek

Ürün İçeriği : 1 Adet Body + ÇORAP HEDİYEMİZDİR ! 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Derin V Modelli Dantelli Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Derin V Modelli Dantelli Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Derin V Modelli Dantelli Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0111 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Derin V Modelli Dantelli Body ürünü faturada "Vixson VN-0111" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-