Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Desenli Özel Bölgesi Açık Siyah Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Desenli Özel Bölgesi Açık Siyah Vücut Çorabı
Özel ve arka bölgesi açık olarak satışa sunulan vücut çoraplarından birisi olan fantazi ürünümüz görsel şıklığının yanında, malzeme kalitesiyle de dikkat çekiyor.

Tıpkı bu ürünümüz gibi tüm ürünlerimizi gizli gönderi olarak göndermekteyiz. Bu sayede paket içeriği sizin haricinizde kimse tarafından bilinmeyecek. Gizli gönderi gönderdiğimiz tüm ürünlerin faturasında, ürün içeriği hakkında bir ipucu yer almaz. Yalnızca "Marka Adı + Model numarası" olarak faturaya yansır.

Ürün İçeriği: 1 Adet Vücut Çorabı
 

Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Desenli Özel Bölgesi Açık Siyah Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Desenli Özel Bölgesi Açık Siyah Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0767 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Desenli Özel Bölgesi Açık Siyah Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0767" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.