Vixson Desenli Seksi Külotlu Çorap

Vixson Desenli Seksi Külotlu Çorap

Bayanlar evliliklerinin daha heyecanlı ve renkli olması için birçok farklı kıyafet ve iç giyim ürünü kullanırlar. Sitemizde bulunan Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Külotlu Çorapları normal gündelik kıyafetler altından giyilmemektedir. Ancak kendilerine özgü tasarımları sebebiyle erotik çekiciliği bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar eşini cezbetmek isteyen bayanlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir.


Vixson Desenli Seksi Külotlu Çorap sizlerin favorisi olmaya aday bir ürün.Anında siparişinizi verin Vixson Desenli Seksi Külotlu Çorabı adresinize teslim şekilde getirelim.Bu ürün kadar diğer fantazi ürünlermiizide görmek için Vixson'u daha detaylı gezebilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Çorap (Özel bölgesi açık değildir)


Özellikle Vixson markası fantezi ürünler alanında hem kalitesi, hem de farklı tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu markanın Fantazi Külotlu Çoraplar arasında sunduğu bu Vixson Desenli Seksi Külotlu Çorap modeli gerçekten kendine özgü uyumlu renkleri ve farklı özgün tasarımı ile büyük beğeni almıştır. Vixson markasının Vixson Desenli Seksi Külotlu Çorap ürününü sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Standart bedenleri bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0363 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
22,11 TL   %10
19,90 TL
--Tükendi--