Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Diz Üstü Fileli Siyah Çorap

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Seksi çorap mini eteğinizin altında harika gözükecek bir üründür.Her Vixson ürününde olduğu gibi bu üründede malzeme kalitesi ile görsellik ön plandadır.

Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Çorabı

 


Vixson markasına ait Vixson Diz Üstü Fileli Siyah Çorap ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Vixson Diz Üstü Fileli Siyah Çorap ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Vixson markasının Vixson Diz Üstü Fileli Siyah Çorap model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Diz Üstü Fileli Siyah Çorap için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0287 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Diz Üstü Fileli Siyah Çorap ürünü faturada "Vixson VN-0287" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.