Vixson Erotik Dantel işlemeli Dikişsiz Askılı Gecelik

Vixson Erotik Dantel işlemeli Dikişsiz Askılı Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Vixson seksi dantel işlemeli dikişsiz askılı gecelik fantazi gecelerinizin ışığı konumunda olacak olağanüstü bir üründür. Vixson seksi dantel işlemeli dikişsiz askılı gecelik partnerinizin hemen dikkatini çekecek kalp atışlarını arttıracaktır.Anında siparii verip bu ürüne kapınızda gizli paket içerisinde sahip olabiliirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik


 

Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Erotik Dantel işlemeli Dikişsiz Askılı Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Erotik Dantel işlemeli Dikişsiz Askılı Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0276 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
42,11 TL   %10
37,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün