Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Erotik İç Giyim

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Mikro kumaş ile üretimi yapılan erotik iç giyim ürünü unutulmaz gecelerinizde sizler için indirimli durumda.  Erotik iç giyim ürünü tek parçadan oluşup görsel göründüğü gibi siyah renkte bulunmaktadır. 

Ürün İçeriği:1 Adet İç Giyim
 


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Vixson markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Vixson Erotik İç Giyim model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Vixson markasına ait Vixson Erotik İç Giyim ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0913 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Erotik İç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0913" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.