Vixson Erotik Kırmızı Gecelik

Vixson Erotik Kırmızı Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Vixson'un fevkalade ürünleri hem birinci sınıf kaliteden,hemde sağlığınız için cilt dostu kumaşlardan yapılmıştır tıpku bu Vixson seksi kırmızı gecelik gibi. Gecelerinizin rahat ve fantazi dolu geçmesi için Vixson seksi kırmızı geceliği tercih etmelisiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik  (Ürüne Külot Dahil Değildir)

 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Erotik Kırmızı Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Erotik Kırmızı Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0272 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
55,44 TL   %10
49,90 TL
--Tükendi--