Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Erotik Transparan Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Gecelik modelleri içerisinde en çok dikkat çeken ürünlerimizden birisi olan bu transparan ürünümüz görüntüsüyle adeta büyülüyor.Sitemiz içerisinde bulunan gecelik modelleri sadece görüntü olarak değil rahatlık olarak da kullanıcılarına hitap etmekte,Vixson ürünlerinde kullanıcıların cilt sağlığı açısından kumaş kalitesine çok önem vermektedir.Gecelik modellerinde önemli olan unsurlardan bir diğeride rahatlıkdır çünkü uyku öncesi ve sırasında giyen bayanın rahat bir uyku uyumasında da önemli etkendir.

Ürün İçeriği:1 Adet Gecelik Ve 1 Adet G-String

 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Erotik Transparan Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Erotik Transparan Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0372 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Erotik Transparan Gecelik ürünü faturada "Vixson VN-0372" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.