Vixson Fantazi Gecelik Takım

Vixson Fantazi Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Gecelik modelleri sitemiz içerisinde yüzlerce çeşit renk ve beden alternatifleriyle satışta.Normal kullanım olarak da kullanabileceğiniz ve bunun yanı sıra sıradanlaşmış gecelerinize renk getirecek bir ürün olarak da kullanımını yapabileceğiniz gecelik modelleri müşterilerimizin en çok beğendiği ve sipariş verdiği ürün gruplarındandır.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Elbise + 1 Adet G String + 1 Adet Kelepçe

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Vixson markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Vixson Fantazi Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Vixson markasına ait Vixson Fantazi Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0473 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
44,33 TL   %10
39,90 TL
--Tükendi--