90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Fantazi Siyah Seksi Body Takım

Vixson Fantazi Siyah Seksi Body Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Fantazi Siyah Seksi Body Takım

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Omuzlardan inen ince askıları ile Vixson fantazi siyah seksi body takım gecelerinizi ateşlendirecek. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet G String


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Fantazi Siyah Seksi Body Takım modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Fantazi Siyah Seksi Body Takım modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Fantazi Siyah Seksi Body Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0058 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Fantazi Siyah Seksi Body Takım ürünü faturada "Vixson VN-0058" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-