Vixson Fantazi Tasarım Seksi Elbise

Vixson Fantazi Tasarım Seksi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Eğlence mekanlarında sizi fazlasıyla farklılaştıracak ve dikkatleri üzerinize çekecek olan sexi kıyafetler içerisinde çok satan ürünlerimizden biri olan bu ürünü kolay bir şekilde sipariş ederek adresinize kadar getirebilirsiniz, ürünü hemen sepetinize ekleyin !

 
Ürün İçeriği:1 Adet Seksi Elbise

Bu sebeple Vixson Fantazi Tasarım Seksi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Fantazi Tasarım Seksi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Fantazi Tasarım Seksi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0656 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
66,56 TL   %10
59,90 TL
--Tükendi--