Vixson Fantezi Dantelli Body

Vixson Fantezi Dantelli Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Tüm detayları incelikle düşünülmüş olan fantazi giyim ürünümüz Vixson kalitesi ile satışa sunulmuş durumda, sepetinizie ekleyip kolay bir şekilde sipariş verebileceğiniz fantazi giyim ürünü size gizli paketleme yöntemi ile gönderilecektir, bu yöntemde paket içeriğinin gizliliği ön planda tutulur kargo görevlisi dahil olmak üzere sizden başka kimse paket içeriği hakkında bilgi sahibi olamaz. 

 
Ürün İçeriği:1 Adet Dantelli Body

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Fantezi Dantelli Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Fantezi Dantelli Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Fantezi Dantelli Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0787 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
66,56 TL   %10
59,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün