Vixson Fileli Seksi Beyaz Fantazi Elbise

Vixson Fileli Seksi Beyaz Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Omuzları açık ve yan bölgesi de fileli olan fantazi elbise modelimiz içerisinde daha da dikkat çekici olacaksınız. 

Partneriniz ile daha farklı dakikalar yaşamak isteyenlerin tercihi olan bu modeli birçok ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Beyaz Elbise
 


Bu sebeple Vixson Fileli Seksi Beyaz Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Fileli Seksi Beyaz Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Fileli Seksi Beyaz Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0995 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
55,44 TL   %10
49,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün