90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim

Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Vixson fileli seksi fantazi ic giyim harika dizaynı ile sizleri daha özel hale getiriyor,orta bölümünde kalın fileler varken yan bölgelerde inceltilmiş şekilde fileler dikkat çekmektedir.

Vixson fileli seksi fantazi iç giyim sizlerin hayatını monotonluktan uzaklaştıracak ve yeni kapılar açacak.Tıpkı bu ürünümüz gibi size özel ürünlerimizi görmenizi tavsiye ediyoruz,beğendiğiniz ürünü hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll


Vixson markasının bu Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0019 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Fileli Seksi Fantazi iç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0019" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-