90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll

Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Sexsi gecelik modelleri içerisinde bulunan bu fantazi babydoll sizler için satışa sunulan Vixson içerisindeki harika ürünlerden biridir.Baştan çıkarıcı olmak isterseniz bu sexsi gecelik modelleri içerisinden size uygun olan ürünü bulmalısınız. 

Ürün İçeriği : 1 Adet Babydoll + SİYAH JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! 

Vixson markasının bu Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0521 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll ürünü faturada "Vixson VN-0521" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-