90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Göğüs Bölgesi Açık Deri Korse

Vixson Göğüs Bölgesi Açık Deri Korse
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Göğüs Bölgesi Açık Deri Korse

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Tamamiyle fantazilerinize çılgınlık katmak için imal edilmiş bir ürün olan Vixson göğüs bölgesi açık deri korse sitemiz içerisindeki seksiliği tavan yapmış ürünlerden birisidr.

Ürün İçeriği:1 Adet Deri Korse ve 1 Adet Deri G-String + ÇORAP HEDİYEMİZDİR !


Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Göğüs Bölgesi Açık Deri Korse modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Göğüs Bölgesi Açık Deri Korse modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Deri Korse, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0415 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Bölgesi Açık Deri Korse ürünü faturada "Vixson VN-0415" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Kostümler

Tükendi-